bizi בשיתוף עם ה-JFNA:

עוזרים יחד לבעלי העסקים

לעסקים הזכאים, אנו מציעים הלוואה 'מסובסדת', ללא כוונת רווח, הממומנת מכספי התורמים של ארגון הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה
הגישו בקשה דיגיטלית בדקות, ללא מסמכים.

בעלי עסקים,
אתם לא לבד.

בין אם אתם מחפשים לייצב את הפעילות שלכם, להרחיב את העסק או פשוט לצלוח את הסערה, תוכנית הסיוע לעסקים קטנים של JFNA-BIZI נמצאת כאן כדי לתמוך בכם בכל שלב.

5

דקות בלבד
להגשת בקשה

%

5

ריבית במחיר אחיד*(פריים מינוס 1%)

3

חודשי גרייס
+12 חודשים החזר

*לעסקים העומדים בתנאי הזכאות, סכום ההלוואה יקבע בהתאם לתוצאות תהליך החיתום

*התוכנית מיועדת לעוסקים מורשים וחברות בע״מ, עם וותק פעילות של שנתיים לפחות, ומחזור הכנסות שנתי של לפחות 400,000 ש״ח ולא יותר מ- 5,000,000 ש״ח (במונחים של לפני המלחמה)

שני מסלולים, מטרה אחת: לעזור לעסק שלך

הלוואה במחיר "מסובסד", ללא כוונת רווח, ליווי מקצועי ע”י יועץ עסקי ללא עלות.

מסלול למשרתי המילואים

לבעלי עסקים העומדים בתנאים:

  1. משרתים או שירתו במילואים במסגרת חרבות ברזל (בעבר או בהווה)
  2. מחזור הכנסות שנתי של 400,000 עד 5,000,000 ש”ח
  3. וותק פעילות העסק של שנתיים לפחות

הלוואה במחיר "מסובסד", ללא כוונת רווח

מסלול כללי

לבעלי עסקים העומדים בתנאים:

  1. ירידה במחזור הפעילות או פעילות העסק עד כ-40 ק״מ מקו העימות
  2. מחזור הכנסות שנתי של 400,000 עד 5,000,000 ש”ח 
  3. וותק פעילות העסק של שנתיים לפחות

למה אנחנו עושים את זה?

תרומה

התוכנית שלנו אינה מונעת ממטרות רווח, אלא מונעת מהמחויבות שלנו לתרום את המשאבים והיכולות שלנו כדי לתמוך בבעלי העסקים הקטנים בשעת הצורך.

שקיפות

אנו מאמינים בשקיפות ובהגינות. תהליך הגשת הבקשה שלנו ברור ופשוט, ומבטיח שעסקים זכאים יכולים לגשת לתמיכה שהם צריכים ללא מכשולים מיותרים.

שותפות

אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מוסדות פיננסיים מבוססים כדי למנף ערבויות להלוואות, מה שמאפשר לנו לספק הזדמנויות מימון משמעותיות לעסקים קטנים.

קהילה

על ידי השתתפות בתוכנית שלנו, בעלי עסקים קטנים לא רק מקבלים גישה למשאבים פיננסיים חיוניים, אלא גם הופכים לחלק מקהילה תומכת המוקדשת לעזור להם לשגשג.

מלחמת חרבות ברזל פגעה קשות בעסקים קטנים רבים, והותירה אותם על סף קריסה תזרימית. רבים מהם ממתינים לסיוע ממשלתי, אך תהליכי אישור הסיוע ארוכים ומורכבים, והם זקוקים למענה מיידי.

בתגובה לאתגרים שהציבו האירועים האחרונים, ארגון הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה (ה-JFNA) גייס קרן סיוע של מיליוני דולרים, כדי לסייע לעסקים קטנים שהושפעו מהעימותים האחרונים בעזה ובצפון ישראל. כספי התורמים נועדו להציע הלוואות נגישות בריבית נמוכה כדי לתמוך בעסקים המתמודדים עם אתגרי התקופה, לטפח התאוששות כלכלית ויציבות.

ארגון ה-JFNA משתף פעולה עם חברת הפינטק bizi פיננסים כדי להשיק יוזמה ייחודית שמטרתה לעזור ולסייע לעסקים קטנים המושפעים מהנסיבות הנוכחיות.

bizi פיננסים היא חברת פינטק אשר פיתחה פתרון אשראי טכנולוגי פורץ דרך לעסקים קטנים בישראל ע"ב הטכנולוגיה של ענקית הפינטק Bluevine.

הטכנולוגיה של bizi מאפשרת לטפל באלפי עסקים (עוסקים מורשים וחברות בע"מ), לקוחות כל הבנקים, בתהליך דיגיטלי מלא המצריך דקות בלבד להגשת בקשה, ללא צורך לפתוח חשבון ו/או לספק מסמכים, כאשר אנו יודעים לקבל החלטה כמעט מיידית, כלומר לתת תשובה תוך שעות, ולזכות את חשבון הלקוח תוך 24 שעות מרגע אישור הבקשה. החברה הינה, בין היתר, בבעלות ענקית הפינטק Bluevine וקבוצת הביטוח הפניקס.

חברת הפינטק bizi פיננסים העמידה ללא עלות את המערכת הטכנולוגית המתקדמת שלה, לטובת תהליך מתן הלוואות וללא כוונה לרווח מכספי התורמים של ארגון ה-JFNA.

*הקבוע בפרסום זה, אינו בא במקום ו/או לפגוע מהוראות ההסכמים הרלוונטיים עליהם יחתום הלקוח ככל שבקשתו תאושר, ואשר יהיו היחידים המחייבים ביחסים שבין Bizi והלווה.

*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

*המידע שאמסור לעיל אודותיי לביזי פיננסיים בע"מ ("החברה") נמסר בהסכמתי והחברה תהיה רשאית לעבד את המידע, להעבירו לצדדים שלישיים ולעשות בו שימוש, והכול כמפורט במדיניות הפרטיות של החברה: https://www.bizi.co.il/privacypolicy

המשקיעים שלנו: